Çorlu Masaj Salonu

Masaj günümüzde genç yaşlı kadın erkek birçok insanın yaptırdığı bir uygulamadır. Arz talep meselesine bağlı olarak insanların karşısına bu noktada değişik yerlerde değişik masaj salonları çıkar. Onlardan bir tanesi de Çorlu kentinde yer alan   Çorlu masaj salonu alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile Çorlu kentinde yaşayan her yaştan her kesimden insanın beklentilerine yanıt vermeye çalışıyor.

Çorlu kenti  Tekirdağ’ın sanayisi ile öne çıkan bir kentidir. Çok sayıda irili ufaklı işletme vardır ki bu işletmelerde çalışanların büyük bir çoğunluğu da Çorlu masaj salonuna gelerek masaj yaptırıyorlar.

Çorlu masaj salonu  dünya normlarında olan standartlara ve kurallara harfiyen uyularak hizmet verilen bir merkezdir. Sürekli olarak temizlik gerçekleşir. Masaj salonunda çalışan masöz ve masörler alanında sertifikalı, eğitimli donanımlı olan kişilerdir. Firma alanında sahip olunması gereken tüm belgelere sahiptir. Kurumsal çizgisinden ödün vermeden profesyonel bir yaklaşım ile dünyada yaşanan gelişmeleri an be an takip ederek hizmet verir.

Masaj Ne Demek?

Çorlu masaj salonu hakkında detaylı bilgi vermeden önce adım adım giderek masaj sözcüğünün ne olduğunu ifade etmek gerekir. Masaj tahmin edilebileceği gibi Türkçe olan bir sözcük değildir.  Masaj sözcüğü dilimize Arapça dilinden giren sözcüklerden bir tanesidir. Türk diline çevrildiği zaman sıvazlayarak iyileştirmek anlamına gelir.

Bugün dünyanın en eski medeniyetleri olan Araplar, Çinliler, Hintliler yıllarca masaj yaptırmışlardır. Sonrasında masaj ilerleyen çağlarda Avrupa ülkelerine de girmiştir. Öyle ki İsveç masajı olarak bilinen ve bugün dünyanın birçok yerinde uygulanan bir masaj türü de mevcuttur. Bir dönem popülerliğini yitiren masaj günümüzde özellikle metropollerda yaşayan insanların vazgeçilmezleri arasında ilk sıradadır.

Masaj salonuna gelenlerin dinlenmeleri için dinlenme salonu, çok sağlıklı içeceklerin bulunduğu vitamin bar da masaj salonun bünyesindedir.  Çorlu kentinde çıtayı bir hayli yukarılara taşıyan bu masaj salonu haftada 6 gün saat 9.00 ile 21.00 saatleri arasında hizmet verir.

Başlıca Masaj Türleri Nelerdir?

Çorlu masaj salonu hakkında üstte bu temel bilgileri verdikten masaj salonunda uygulanan masaj türleri hakkında bilgi vermek gerekir ise  şunlar ifade edilebilir. Aşağıda yer alan bilgilerden de anlaşılacağı üzere son derece geniş bir kapsamda hepsi alanında deneyimli, müşteri odaklı yaklaşımlar sergileyen masöz ve masözler sizlere  altta belirtilen masajları yaparlar.

 • Yukarıda da adı geçen İsveç masajı
 • Spor yapanlar için özel olarak yapılan spor masajı
 • Boyun baş omuz masajı
 • Son derece özel bir masaj türü olan özellikle kadınların favorisi olan aromaterapi masajı
 • Çinlilerin en eski masajlarından bir tanesi olan Thai masajı
 • Sıcak taş masajı
 • Son yılların gözdesi olan özellikle belli bir kesim sıklıkla tercih ettiği refleksoloji
 • Shiatsu masajı

Masaj Kimler İçindir?

Masaj türüne göre farklı gereksinimlere hitap eder ama örneğin spor masajı özellikle ister amatör, ister profesyonel olarak spor yapan kişilere hitap eder. Böylece yapılan sporda daha etkin olmaları gerçekleşir.  Masaj günün yorgunluğunu ve stresini atmak isteyen, alternatif tıbba inanan ya da tüm bunların ötesinde böylesi bir deneyim yaşamak isteyen herkes içindir.  Herbir masajın da kendince bir faydası vardır.

Masaj Yaptırmanın Faydaları

Çorlu masaj salonu bünyesinde yapılan masajların ve genel anlamda masajların yorgunluğa ve strese iyi gelmesi dışında diğer faydaları şunlardır:

 • Yapılan alanda eğer herhangi bir ağrı varsa ağrının azalmasını sağlar.
 • Eski çağlarda felç sorununa faydası için kullanılsa da bugün artık bunun için kullanılmaz bunu da doğru bilgi adına ifade etmek gerekir.
 • Kasların gerginliğini azaltır
 • Doğal yoldan bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Vücudu dengeler
 • Vücuda masajın türüne göre esneklik kazandırır
 • Yine masajın türüne göre vücutta enerji akışını düzenler
 • Dokuların yenilenmesini sağlar
 • Elbette türü ne olursa olsun cilde iyi gelir.

Çorlu Masaj Salonunda Verilen Hizmetler

Çorlu masaj salonu son derece geniş bir kapsamda hizmet verir. Hizmet kapsamına bakıldığında, dahası ufak bir araştırma yapıldığında görüleceği üzere Çorlu kentinde dünya ölçeğinde hizmet veren ve adeta domino etkisi yaratan bir masaj salonudur.

Bu bağlamda bakıldığında elbette isminden de net bir biçimde anlaşılacağı üzere Çorlu masaj salonunda muhtelif türden masajlar yapılır. Kapsam sadece masaj ile sınırlı değildir. Bunun yanı sıra alanında uzman ve eğitimli personelimiz tarafından cildin türüne uygun olarak cilt bakımı yapılır.  Bilindiği üzere cilt bakımı özel bir alandır. Kullanılan malzemeler de son derece önemlidir. Burada çevreye ve insan cildine zarar vermeyecek bir biçimde kaliteden ödün vermeden masaj yapılır.

Masaj salonunda verilen bir diğer hizmet en az masaj kadar faydası olan kese köpük uygulamalarıdır.  Kese köpük hizmeti de sürekli olarak temizlenen ve hijyen uygulamaları yapılan hamamızda profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Bu üç hizmetin dışında istenmesi durumunda bünyemizde bulunan son derece modern tesisimizde manikür pedikür uygulamaları, el ayak bakımları da kuaförlerimiz tarafından ilgili standartlara göre gerçekleştirilir.

Masaj salonumuza gelenler bu hizmetlerden bir veya birkaç tanesini alabilirler. Hepsini almak gibi bir zorunlulukları yoktur.  Çorlu masaj salonundan hangi alanda olursa olsun hizmet alacak olanların gelmeden önce mutlaka randevu almaları gerekir. Masaj salonu sadece randevu ile çalışır.

Masaj Salonu Fiyatları Hakkında

Çorlu masaj salonu olarak firmamızın fiyatları hakkında da bilgi vermemiz gerekir ise fiyatlarımız ile en doğru en net bilgiye bizi arayarak geleceğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Lakin fiyatlarımız piyasa araştırması yaptığınızda sizin de göreceğiniz gibi son derece uygundur. Her bir hizmetin kendi birim fiyatı vardır.  Yani üstte vermekte olduğumuz her bir hizmetin fiyatları birbirinden farklıdır. Bunun yanı sıra masaj türlerine göre de rakamlarımız değişiklikler arz eder. Onun dışında hafta içi gelinmesine ya da hafta sonu gelinmesine göre rakamlar değişiklik göstermez. Rakamlar sezon boyunca aynıdır.

Ödeme noktasına gelindiğinde ise sizlere değişik ödeme seçenekleri sunulur. Elden nakit ödeme yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile ödeme banka kartı ile ödeme gibi yöntemleri de kullanarak ödeme yapmanız mümkündür.